Włącz się

Pomagaj, będąc wolontariuszem – zapraszamy do współpracy wolontariuszy, bo wiele naszych działań opiera się na współpracy z nimi. Staramy się, by oferta kierowana do wolontariuszy była dopasowana do ich potrzeb. Są w niej zarówno zadania związane z pracą z dziećmi z domów dziecka, pozyskiwaniem funduszy, pracą nad komunikacją w Internecie (strona www, fanpage) czy organizacją wydarzeń kulturalnych dla społeczności lokalnej. Szukamy osób, które mają energię do działania, nie boją się wyzwań i chcą zdobywać nowe doświadczenia.

Oferujemy:

  • wolontariat/staż/praktyki,
  • referencje,
  • udział w działaniach organizowanych przez Fundację,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • zakwaterowanie w pięknym leśnym otoczeniu.

 

Pomagaj, wspierając nas swoją wiedzą i doświadczeniem – zapraszamy do współpracy ludzi, którzy chcą się podzielić z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Szukamy osób z różnorodnymi talentami. Jesteś dobrym ogrodnikiem? Znasz się na biznesie? A może szczególnie lubisz opowiadać bajki? Jeśli chcesz wykorzystać swoje talenty, by pomóc dzieciakom, które wspieramy, zapraszamy do kontaktu.

Pomagaj zdobyć doświadczenie zawodowe – zapraszamy do współpracy właścicieli firm i przedstawicieli instytucji, którzy chcą dać młodym ludziom przestrzeń do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych. Staramy się dopasować zainteresowania młodych ludzi do potrzeb pracodawców, by oferowane możliwości zostały jak najlepiej wykorzystane.

Pomagaj, przekazując darowiznę – jeśli oceniasz nasze działania jako pożyteczne, możesz nas wesprzeć przekazując darowiznę na cele statutowe (zapoznaj się ze statutem Fundacji).

Bank PEKAO S.A. Oddział TUSZYN

Nr konta: 26 1240 3451 1111 0010 4621 7968

Pomagaj najlepiej jak potrafisz.